Informace pro rodiče

zveřejněno v sekci Aktuality

Vážení rodiče,

chtěla bych Vás informovat o situaci v naší MŠ.

Zdravotní stav dvou zaměstnankyň z kuchyně ještě není dobrý, přetrvávají u nich dýchací potíže. U další provozní pracovnice také, navíc jedna má karanténu z důvodu pozitivity dětí na Covid. Dvě pedagogické pracovnice půjdou na lékařská vyšetření. Další paní učitelka a asistentka mezitím onemocněly. Ostatní se doléčují.
Bohužel to vypadá, že do středy bude muset být ještě zavřeno, jelikož nemůžeme zajistit provoz. Ale pokud by ještě paní kuchařky nebyly do středy zdravé, jsme připraveni zajistit dovoz stravy ze ZŠ (zakoupili jsme várnice na převoz). 

S KHS je domluveno, že budeme znovuotevření MŠ řešit operativně. Ještě není jisté, zda a kolik tříd budeme moci od čtvrtka 18.2. otevřít.

O vývoji situace a dalšího postupu vás budu informovat.

S přátelským pozdravem
Ivona Mašínová
ředitelka školy

© 2016-2020 Mateřská škola Slavíčkova