Kdo se o Vaše děti stará

Seznam zaměstnanců
Ivona Mašínová pí ředitelka, pí učitelka 4. třídy Broučci
e-mail: skolka@msslavickova.cz
Mgr. Jarmila Sobotková pí učitelka 4. třídy Broučci
Věra Chaloupková pí učitelka 4. třídy Broučci
Zuzana Luňáčkova pí učitelka 1. třídy Zajíčci
Kristýna Peková pí učitelka 1. třídy Zajíčci
Gabriela Buchtová pí učitelka 2. třídy Veverky
Helena Žaludová pí učitelka 2. třídy Veverky
Kamila Žoch pí. asistentka 2.třídy Veverky
Helena Němcová pí zástupkyně, pí učitelka 3. třídy Ježečci
Barbora Venclová pí učitelka 3. třídy Ježečci
Bc. Lucie Fabiánková pí učitelka 5. třídy Medvídci
Mgr. Petra Šplíchalová pí učitelka 5. třídy Medvídci
Eva Janasová zdravotní asistent, školní asistent
Radka Němcová hlavní kuchařka – vedoucí kuchyně
Lucie Zukalová  kuchařka – rozpočtářka
Jana Ostrószká  pomocná kuchařka
Dana Pouchlá  školnice
Ivana Čechová  provozní pracovnice
Kristýna Janíčková  provozní pracovnice

Všichni zaměstnanci jsou plně kvalifikovaní, neustále se vzdělávají a svoji práci vykonávají nad rámec svých povinností. Učitelky jsou připraveny dětem i rodičům kdykoliv pomoci nebo poradit. Každá třída nabízí rodičům možnost zúčastnit se konzultačních hodin, kdy si v klidu a soukromí proberou diagnostické záznamy o dětech a domluví o dalších postupech a plánech v práci s dítětem.

Konzultační hodiny ředitelky školy

Je možné si domluvit osobní schůzku, nebo můžete využít emailovou adresu: skolka@msslavickova.cz.

Během celého roku se s Vašimi dotazy můžete s důvěrou obrátit na paní učitelky .

Na další spolupráci se těší ředitelka školy Ivona Mašínová a celý kolektiv.

• Nejnovější aktuality

• Co nás čeká v nejbližší době

• 30. 3. 2020

V pondělí 30.3.2020 navštíví naši školku studentky I.ročníku dentální hygieny Masarykovy univerzity. V rámci programu naučí děti základy péče o chrup. Vybavte tedy, prosím, své děti zubními...   Číst celé

• 1. 4. 2020

Ve středu 1.4.2020 v dopoledních hodinách proběhne na školní zahradě program ke “Dni ptactva”. Společně s dětmi přivítáme ptáčky v naší “Ptačí školce”.

• 2. 4. 2020

Ve čtvrtek 2.4.2020 od 13.hodin se bude konat na zahradě naší MŠ jarní brigáda.  Prosíme rodiče o pomoc při úklidu školní zahrady po zimě. Brigáda bude jako tradičně zakončena opékání...   Číst celé

• 15. 4. 2020

Ve středu 15.4.2020 v dopoledních hodinách na zahradě MŠ proběhne sportovní den. Pro děti bude připraven bohatý program plný zábavy a her.