Co potřebují děti do školky

4x  papírovou krabici vytahovacích kapesníčků

2x ubrousky

8 ks toaletního papíru

1 balení papírů do tiskárny (na pracovní listy, omalovánky …)

1x vlhčený toaletní papír (takový, který lze spláchnout)

1x vysunovací lepidlo zn. KORES (nevysychá)

1x tekuté mýdlo na ruce + 1x náhradní náplň (Dove – z důvodu alergických reakcí        dětí z levných mýdel)

1x trojhranné pastelky Kores – Jumbo 12 barev (silnější varianta pro lepší úchop)

1 malý polštářek nebo plyšovou hračku na odpočinek

1×  fotografii na nástěnku „Narozeniny“

malý porcelánový hrníček s ouškem (nové děti)

1x dětské nůžky (nové děti)

1x reflexní bezpečností vesta (dětská)

Uvedené potřeby stačí přinést během měsíce září.

OBLEČENÍ DO TŘÍDY

Každý pátek odnesou rodiče použité oblečení a pyžamka domů na vyprání.

tričko, mikina – dle potřeby

hrací kalhoty nebo zástěrka nebo  sukýnka

papuče (z bezpečnostních důvodů – ne pantofle, crocsy)

pyžamko  s přišitým poutkem (horní i dolní díl)

Mladší děti musí mít náhradní spodní prádlo, ponožky, popř. punčocháče, legíny, tepláčky.

OBLEČENÍ NA ZAHRADU

Oblečení do třídy a na zahradu přizpůsobte momentálnímu ročnímu období a počasí.

tepláky a mikinu

šusťákovou bundu

tenisky nebo boty na zahradu

pokrývka hlavy

Vzhledem k tomu, že si děti svoje věci často nepoznají je NUTNÉ vše podepsat! (stačí permanentní fixou). Děkujeme.

Dejte dětem takové oblečení, které z větší části zvládnou samostatně oblékat a zároveň nebudou mít strach si je ušpinit. Nedávejte děvčátkům zástěrky, šaty a jiné nevhodné oblečení se zapínáním na zádech (samostatnost je pro děti velkou výhodou – necítí se bezradně).

Samozřejmostí je, že personál a paní učitelky dětem pomáhají.

Náhradní oblečení včetně spodního prádla.

UPOZORŇUJEME RODIČE, ŽE KALHOTY (TEPLÁKY,LEGÍNY) URČENÉ DO TŘÍDY, NESMÍ BÝT TAKÉ NA POBYT VENKU!!! DĚKUJEME.