Plán spolupráce s rodiči

Členská schůze rodičů září 2023 V MŠ.
Skřítek Podzimníček – úkol týdne s rodiči říjen 2023 V jednotlivých třídách.
Brigáda na školní zahradě a pečení brambor v ohni říjen 2023 Na školní zahradě.
Uspávání broučků – zamykání zahrady listopad 2023 Na školní zahradě, v okolí školy.
Společné vánoční setkání – zpěv koled prosinec 2023 V jednotlivých třídách, pokud budou objektivní podmínky – COVID
Konzultační hodiny leden 2024 V MŠ.
Den otevřených dveří březen 2024 V MŠ.
Jarní brigáda na zahradě s opékáním špekáčků duben 2024 Na školní zahradě.
Svátek maminek květen 2024 Vystoupení dětí pro maminky v jednotlivých třídách, pokud budou objektivní podmínky.
Rozloučení s předškoláky červen 2024 V MŠ, na školní zahradě.
Škola v přírodě květen-červen 2024
Edukativně-stimulační skupinky 2. polovina školního roku V MŠ.
Schůzky Sdružení rodičů září, únor, dále dle potřeby V MŠ.
Konzultační dny pro rodiče 2x ročně Po předchozí domluvě samozřejmě dle potřeby rodičů během celého roku.
Naše nabídka rodičům. Nabízíme možnost půjčování knih z naší velké školní knihovny.   Dětskou literaturu, ale i knihy s odbornou pedagogickou tématikou. Zájemci se mohou přihlásit u paní učitelky v jednotlivých třídách, která s nimi domluví termín a ráda poradí i s výběrem knih.